>

ثبت نام


ثبت نام سازه پارس

شما توسط ایمیل و رمز عبور خود در سیستم شناسایی می شوید، پس واضحه که شما نمی تونید با 2 ایمیل یکسان در سیستم ثبت نام کنید.

مدیریت حساب کاربری


حساب کاربری سازه پارس

هیچ کس جر خودتون به اطلاعات دسترسی نداره و سیستم طوری طراحی شده که هرکس فقط اطلاعات خودش رو می بینه. از طرفی اگر طی یه مدت زمانی شما سیستم رو رها کنید و با سایت کار نکنید، اتوماتیک از سایت خارج می شید و باید دوباره وارد بشید. این کار برای این هست تا کسی نتونه وقتی شما پای سیستم نیستید، به اطلاعات شما سرک بکشه.

پرداخت


پرداخت سازه پارس

تمام پرداخت های شما توسط بانک انجام میشود. وقتی شما پرداختی را انجام می دهید به صورت اتوماتیک سیستم حساب کاربری شما را شارژ می کند و شما می توانید براساس جدول زیر در سیستم سازه پارس فعالیت نمایید:


30 روز + 1 روز رایگان هدیه از طرف ما
90 روز + 3 روز رایگان هدیه از طرف ما
180 روز + 6 روز رایگان هدیه از طرف ما
365 روز + 12 روز رایگان هدیه از طرف ما

وقتی شما وجهی را پرداخت کردید، امکان بازگشت به عقب وجود ندارد و شما باید قبل از شارژ حساب کاربری بسته مورد نظر خود را بررسی نمایید.

محرمانگی اطلاعات


اطلاعات سازه پارس

تمام اطلاعات جمع آوری شده توسط سازه پارس، با دقت و تلاش فراوان جمع آوری گردیده شده است و برای تک تک ساختمان ها توسط سازه پارس هزینه بالایی پذیرفته شده است و درصورت افشا یا انتشار اطلاعات توسط کاربر به دیگر کاربران، همکاران و افرادی که برای استفاده از اطلاعات هزینه خرید اشتراک را پرداخت ننموده اند خلاف قوانین سازه پارس می باشد و پیگرد قانونی دارد.